Kanser Atlası

Ölüm nedenleri arasında 2011 yılında birinci sıraya yerleşmesine ve problemin giderek büyümesine rağmen, kanser hakkında bildiklerimiz kanser sorununu marjinal bir sorun haline getirmemizi mümkün kılmaktadır. Kanserin önlenmesi, erken tanısı, tedavideki gelişmeler olağanüstü fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatların gerçekleşebilmesi sivil, resmi demeden tüm örgütlerin, devletlerin, eğitim ve araştırma kurumlarının, bireylerin ve tüm paydaşların etkin işbirliği ile mümkün olabilecektir.

Yetkin kurumların, yetkin uzmanlarınca hazırlanan kanser atlasının 2.Baskısı içeriği, tasarımı ve bilgiyi sunum şekliyle kanserde en temel bilgilerin sunulduğu, her düzeyden insanın yararlanabileceği bir kaynak olarak önemli bir açığı kapatacaktır. Mümkün olan en geniş kitlelere erişebilmek amacı ile Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu bu atlası Türkçeye çevirmiştir.

İndirmek için tıklayınız…

İLGİLİ YAZILAR

10,259BeğenenlerBeğen
11,061TakipçilerTakip Et
8,931TakipçilerTakip Et

TUS’da Başarının Yol Haritası

Hayatta attığın her adım sana özel olmalı Sen gülmelisin hayatına Sen tutmalısın yüreğinde geleceğini Hüzün de neymiş , ne işe yarar ki? Ben yapamam diyerek, ne kadar adım...