test

Doktora Kafa Atan Hastaya 2 Yıl Hapis Cezası!

Kayseri’de Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri servisinde tedavi gören O.T., tedavi sürecinde serviste görev yapan Uzman Doktor Bayram Yıldız ile tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönmesi üzerine O.T., doktor Bayram Yıldız’a yumruk atarak yaraladı. Bunun üzerine gözaltına alınan O.T., çıkarıldığı mahkeme tarafından 5 yıl suç işlememesi şartı ile serbest bırakıldı.

Olaydan 5 gün sonra yine aynı kliniğe giden O.T., bu kezde aynı serviste görev yapan Uzman Doktor Mustafa Reyhancan ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine doktorun verdiği cevaba sinirlenen O.T., doktor Reyhancan’a kafa atarak yaraladı.
Olayın ardından şikayetçi olan Reyhancan’ın şikayeti üzerine 16’ıncı Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen iki davanın sonunda, O.T.’ye ‘kasten yaralama’ ve ‘tehdit’ suçlarından 2 yıl 2 ay hapis cezası verildi. (Kaynak: Radikal)

İLGİLİ YAZILAR

10,259BeğenenlerBeğen
11,061TakipçilerTakip Et
8,931TakipçilerTakip Et

TUS’da Başarının Yol Haritası

Hayatta attığın her adım sana özel olmalı Sen gülmelisin hayatına Sen tutmalısın yüreğinde geleceğini Hüzün de neymiş , ne işe yarar ki? Ben yapamam diyerek, ne kadar adım...