test

TUS’un Ardından Gelen Başarılar

Biz hekimlerin büyük bir çoğunluğu, mesleki yaşamımız boyunca bir hedefe ulaşmak için sürekli çaba harcarız. Bu harcadığımız çabalardan biri de TUS’u kazanmaktır.

2013 Nisan TUS’unu geri bıraktık, hedefine ulaşanlar oldu, ulaşamayanlar oldu. Öncelikle 2013 Nisan TUS’u için emek harcayan tüm meslektaşlarımı, hedefleri doğrultusunda çaba harcadıkları için tebrik ederim. Tabiî ki hedefine ulaşamayanlar vardır, emin olun ki vermiş olduğunuz emekler boşa gitmeyecektir.

2005 yılından beri TUS sektöründeyim ve meslektaşlarımın başarısı, hedeflerine ulaşması için destek oluyor, danışmanlık yapıyorum. Benim en büyük mutluluklarımdan biridir, bir meslektaşıma destek olarak onun mesleki hedefine ulaşması, başarılı olması.

Bu sınav sonuçları sonrasında da birçok meslektaşım, arkadaşım, kardeşim beni çok mutlu etti. Evet, arkadaşım ve kardeşim diyorum, çünkü özellikle danışmanlık verdiğim meslektaşlarımla beraber bu yolda yürüyorum. Kazandıkları zaman da en yakın arkadaşım, dostum, kardeşim kazanmış gibi gerçekten çok mutlu oluyorum.

En son yapılan sınav sonrasında meslektaşlarımdan birçok başarı haberleri aldım. Danışmanlık verdiğim kişilerden 5 kişinin ilk 100’e girmesi, iletişim içerisinde olduğum meslektaşlarımın hedefledikleri yerlere girmeleri beni gerçekten çok çok mutlu etti. Hepsini gönülden kutluyorum, umarım daha çok başarıya ulaşırlar.

Önümüzdeki sınava hazırlanan arkadaşlara söylemek istediğim en önemli şey: TUS’u kazanmak için yüreğinizi koyun ortaya, mesleki başarınız için ne yapılması gerekiyorsa onları yapın ve mutlaka akıllı adımlar atın!

Evet her zaman söylediğim şey: TUS’u kazanmak için akıllı adımlar atmalısınız. Sadece zeki olanlar bu sınavı kazanmıyor. Bu sınavı akıllı adım atanlar, doğru zamanda doğru adımları atanlar, çalışanlar kazanıyor.

Hedefi için yürekten adım atan tüm meslektaşlarımı gönülden kutluyorum ve her zaman yanınızda olduğumu bilmenizi istiyorum. Biz hekimler, şiddetsiz, huzurlu, başarılı bir şekilde mesleğimizi yapabilmemiz için öncelikle birbirimize gönülden destek vermeliyiz!

Sevgi ve saygılarımla

Doç.Dr.Erdinç Nayır

İLGİLİ YAZILAR

10,259BeğenenlerBeğen
11,061TakipçilerTakip Et
8,931TakipçilerTakip Et

TUS’da Başarının Yol Haritası

Hayatta attığın her adım sana özel olmalı Sen gülmelisin hayatına Sen tutmalısın yüreğinde geleceğini Hüzün de neymiş , ne işe yarar ki? Ben yapamam diyerek, ne kadar adım...